29 maja – Święto Strażników Lasów

Dziś Dzień Strażnika Lasu
Z tej okazji reprezentacja młodzieży z naszego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Ostrówku odwiedziła nasz lokalny posterunek OSP w Ostrówku i złożyła serdeczne podziękowania za pracę w codziennej służbie w obronie przyrody oraz wręczyła GIGA LAURKĘ strażakom – Strażnikom Lasu jako symbol naszej wdzięczności.
Tak jak podziękowaliśmy naszym lokalnym bohaterom, tak samo dziękujemy wszystkim jednostkom w kraju za ich poświęcenie, trud, troskę i narażanie własnego życia w obronie przyrody i nas wszystkich.
Życzymy Wam bezpiecznej służby i satysfakcji z ochrony zielonych płuc naszego regionu.


















