Przejdź do treści głównej

Dziś Dzień Strażnika Lasu 

Z tej okazji reprezentacja młodzieży z naszego Zespołu  Szkół Ponadpodstawowych w Ostrówku odwiedziła nasz lokalny posterunek OSP w Ostrówku i złożyła serdeczne podziękowania za pracę  w codziennej służbie w obronie  przyrody oraz wręczyła GIGA LAURKĘ strażakom – Strażnikom Lasu jako symbol naszej wdzięczności. 

Tak jak podziękowaliśmy naszym lokalnym bohaterom, tak samo dziękujemy wszystkim jednostkom w kraju za ich poświęcenie, trud, troskę i narażanie własnego życia w obronie przyrody i nas wszystkich.  

Życzymy Wam bezpiecznej służby i satysfakcji z ochrony zielonych płuc naszego regionu.